Kalıcı Oje Nedir , Kalıcı Oje Kampanyası ?

Kalıcı Oje Ümraniye

Kalıcı oje ile tırnaklarınızda uzun süre herhangi bir deformasyon yaşamadan kalıcılığı koruyan tırnak uygulamasıdır.

Kalıcı oje tırnaklarınıza zarar vermez

Kalıcı oje tırnaklarınıza hava akışını engellemediği için tırnaklarınıza zarar vermez.

Kimler Kalıcı Oje Yaptırmalı?

Kalıcı Oje Uygulamasını yoğun iş temposuna sahip, oje sürmeye ve manikür yaptırmaya çok fazla vakti olmayan genellikle aynı renk ojeyi tercih eden kişilerin yaptırması daha uygundur.

Normal ojeler belli bir süre sonra soyulma kalkma kabarma yapabilmektedir ve gün içinde ellerimizin maruz kaldığı deformasyondan dolayı zarar görebilmektedirler.  Soyulan ojelerin hoş olmayan görünümünden kurtulmak için uzun süre dayanıklı kalıcı ojeyi tercih ederiz.

Kalıcı Oje Şerifali

Kalıcı oje zararlı mıdır?

Kalıcı oje tırnaklarınıza zararı olmayan ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş UV ışınları ile kurutulup kalıcılık kazanan bir uygulamadır.

Kalıcı oje kurutmak için UV ışını kullanan kurutucular kullanılır. Ve oje içeriğinde UV ışınlarında sertleşen materyaller yer almaktadır. Kalıcı oje uygulamasını uzman kişiler tarafından yapılmasını öneririz.

Kalıcı Oje Nasıl Uygulanır?

Önce tırnaklar istenişlen şekillere göre törpülenir. Ardından tırnaklar yağdan arındırılır ve matlaştırılır. Tırnak üzerindeki kusurları kapatmak için öncelikle BAZ uygulaması yapılır ardından oje sürme işlemin Egelilere TOP COAT uygulanır. Her uygulama sonrası tırnaklarınız yaklaşık 60 saniye kadar UV ışığında bekletilir. Uygulama bittikten sonra ellerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz herhangi bir bozulma söz konusu olmaz.

Kalıcı Oje Ne Kadar Süre Kullanııır?

Genelde kişinin ellerinin gördüğü deformasyona bağlı olarak ortlama 1 ay kullanım süresi öngörülmektedir.

Kalıcı Oje Nasıl Çıkartılır ?

Şerifali Kalıcı Oje

Kalıcı Ojelerinizi kendiniz çıkarabileceğiniz gibi uygulama yaptırdığınız yerde profesyonelce çıkartabilirsiniz. Gerekli ekipmanlar ; pamuk, aluminyum folyo, aseton, törpü

İlk olarak tırnaklarınızın üstünü törpüleyip ojenin dokusunu tırnaklarınıza zarar vermeden bozmanız gerekir

Ardından pamuklara aseton dökerek tırnaklarını sarıp aluminyum folyo ile kapatıp 20-30 dk bekletmelisiniz.

Kalıcı Oje Uygulaması Ümraniye Esra Selçukkaya Kuaför Şerifali Şubesinde Kampanyalı fiyat olarak 100 TL olarak uygulanmaktadır. Lütfen Randevunuzu oluşturun. Randevu oluşturmak için 0216 314 37 72 salon telefonundan , Instagram hesabımızdan @esraselcukkaya iletişim kurabilirsiniz.