Keratinli Kirpik Lifting Nedir?

Keratinli Kirping Lifting uygulaması nasıl yapılır? Keratinli Kirpik Lifting Ne kadar kalıcıdır?

Keratinli kirpik lifting özellikle kirpikleri belirsiz olan kişilerde daha belirgin, hacimli ve kıvrık bir görünüm sağlamak amacı ile tercih edilen bir güzellik uygulamasıdır.

Kirpik Lifting uzun süre kalıcı mıdır?  Kimler Keratinli Kirpik Lifting Yaptırmalıdır?

Keratinli Kirpik Lifting; kirpiklerinizin belirli bir zaman boyunca daha uzun hacmili ve kıvrık görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Doğal kirpiklerin köklerine yapılan bu uygulama aynı zamanda kirpiklerinize keratin bakımı sağlamaktadır.

Keratinli Kirpik Lifting nasıl yapılmalıdır?

Yaklaşık 45 dakika uygulama süresine sahip olan Keratinli Kirpik Lifting uygulaması kesinlikle profesyonel kişiler tarafından hijyenik ortamda yapılmalıdır. Uygulamada kullanılacak malzemelerin göz sağlığı açısından uygun malzemeler olması ve hijyenik ortamda uygulanmasıçok önemlidir.

Keratinli Kirpik Lifting hangi durumlarda uygulanmalıdır?

Özellikle kirpikleriniz seyrek ve hacimsiz gözüküyorsa keratinli kirpik liftin uygulaması ile kirpiklerinizin yapısını değiştirebilir ve daha hacimli belirgin kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Keratinli Kirpik Lifting Uygulaması nasıl yapılır?

-Özellikle uygulama yapılacak kirpiklerin uzunluğuna göre uygun Ped yapıştırılarak işleme başlanır.

– Ardından kirpikleriniz tek tek ayrılarak cımbız ve aparatlar yardımı ile yapıştırılıp kıvrık hale gelmesi sağlanır.

– Bakım solüsyonu sürülerek 15 dk kadar bekletilir ardından keratin işlemi uygulanır ve 15-20 dakika aralığında tekrar bekletilir.

– En son aşamada pedler çıkartılıp son bakımı yapılır ve işlem tamamlanır.

Keratinli Kirpik Lifting İşleminde nelere dikkat edilmelidir?

– Kirpiklerinizde 2-3 ay boyunca kalıcı bir şekillendirme ve dolgunluk sağlayacak bu liftin işleminin her ne kadar gözde kullanılacak oranlarda ayarlanmış kimyasallar olsa da hassas ciltlerde nadir de olsa allerjik reaksiyon gösterebileceğini göz önünde bulundurmanız gerekir.

– Kirpik Liftin uygulamasından önce göz makyajınız varsa çok iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Kirpik yapısı itibarı ile uygulama yapılan her kişide aynı kalıcılık süresinin olmaması normaldir.

– Uygulamanın kalıcılığını arttırmak için uygulama sonrasında kirpiklerinize 12 saat süre ile su değdirmemeniz ve göz makyajı ile maskara uygulaması yapmamanız keratinli kirpik lifting işleminizin kalıcılığını arttıracaktır.

Detaylı bilgi almak ve işlem öncesi uzmanımıza danışmak isterseniz Şerifali Esra Selçukkaya Kuaför ve Güzellik salonumuza bekleniyorsunuz.

Salonumuz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Keratinli Kirpik Lifting işlemleri için lütfen randevunuzu oluşturun.

Keratinli Kirpik Lifting Randevusunu Online randevu sayfamızdan yada  İnstagram Üzerinden hızlıca oluşturabilirsiniz.