2022 Ocak Ayı Boyunca Keratin Bakımında

Nakit Ödemelerde geçerli

Keratin Bakım Ücreti 200 ₺ Olarak

Kampanyamız devam etmektedir.

Lütfen randevunuzu erkenden oluşturun.

Keratin Nedir Ne İşe Yarar?

Derimizde, dişlerimizde, tırnak ve saçlarımızda bulunan keratin proteini çok sert ve dayanıklı bir proteindir. Bu yüzden saçlarımızda keratin proteini eksildiği zaman saçlarımız kırılmaya, kopmaya ve dökülmeye çok müsait bir hale gelir. Saçlarımızın yaklaşık olarak %72’sinin keratin olduğu düşünülürse bu protein olmadan sağlıklı saçlara sahip olmak neredeyse imkansızdır.

Keratin saç bakımı esnasında, bu proteinlerin kullanılması, saçlara bakım ve onarım yaparak daha çok güçlenmesini sağlar. Oldukça fazla işlem gördüğü için zayıflamış ve güçsüzleşmiş saçlar incelip kırılmaya, koparak dökülmeye yatkındır. Bu durumda saça eski yapısını yeniden kazandırıp, bu gibi saç problemlerinin önüne geçmek için saçlarımıza keratin yüklemesi yapmamız gerekiyor. Bir cümle ile toparlayacak olursak, keratin saçlarımızı bir zırh gibi sarıp dış etkenlerden ve bizim maruz bıraktığımız işlemlerden saçlarımızı korur.

Keratin Uygulaması Nasıl Yapılır? 

Keratin uygulaması Profesyonel bir ortamda Profesyonel kişilerce yapılmalıdır ve hangi Marka ürünün kullanıldığı çok önemlidir. Farklı Firmaların farklı ürünleri çok iyi sonuçlar verebilmektedir. Fakat günümüz piyasa koşullarında keratin adı altında satılan bir çok sahte işlevsiz ürün mevcuttur ve bunlar saçlarınıza onarılması güç sonuçlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. O yüzden Saçınıza Keratin uygulamasını yapacak kişinin hangi marka ürünü kullandığına dikkat etmenizi öneririz.

Doğru ve iyi bir ürün uygulandığında saçlarınız gündelik yaşamda kaybettiği enerjisini ve gücünü keratin bakımı ile alacak ve doğal sağlığına kavuşacaktır.

Keratin bakımı yapıldıktan sonra 2 gün saçlarınızı yıkamamanız ve keratinin saçınıza nüfus etmesi önemlidir. Ayrıca Devam şampuanları ile uygulanan keratin bakımının saçınızda daha uzun süre etkisini göstermesini sağlayabilirsiniz.

Şuan Salonlarımızda Otto Keratin Bakımı Uygulanmaktadır.

Online Randevu oluşturmak için REZERVASYON formunu doldurabilir

Whatsapp üzerinden randevu oluşturabilir

Yada Instagram hesabımızdan randevu talep edebilirsiniz.